Meie kontaktid Pärnus on

Meie üldine e-posti aadress:  fortum.eesti@fortum.com
Meie üldtelefon: +372 447 7210
CS1

Klienditeenindus ja soojus-, jahutus- ning maagaasivõrguga liitumine

Klienditeenindus

Fortum Eesti AS

Suur-Jõe 52, Pärnu 80042

+372 447 7222
+372 447 7228
klient.parnu@fortum.com

AVARIITELEFON 24H
+372 447 7222
+372 5666 1616 

Kliendihaldur

Tiina Lillepalu

+372 5695 7099

tiina.lillepalu@fortum.com

 

Müügijuht - liitumine

Hillar Nuut

+372 564 0022

hillar.nuut@fortum.com

 

Soojussõlmede hooldus

Meelis Ilp
+372 5648 4550
meelis.ilp@fortum.com

HC14

Võrk - tehniliste tingimuste, detailplaneeringute, lubade kooskõlastamine

Võrgujuht

Hannes Puusepp
+372 518 3871
hannes.puusepp@fortum.com

Võrguinsenerid

Velvo Jõger
+372 5640 012
velvo.joger@fortum.com

Margit Peterson
+372 5698 7104
margit.peterson@fortum.com

Martin Kaskla

martin.kaskla@fortum.com

Võrgumeistrid

Meelis Ilp
+372 5648 4550
meelis.ilp@fortum.com

Pavel Tammi
+372 5648 7570
pavel.tammi@fortum.com

EF6

Tootmine

Tootmine - koostootmisjaam, katlamajad

Priit-Mihkel Pihu, tootmis- ja jaotusjuht
+372 447 7229
priit-mihkel.pihu@fortum.com

Jelena Zibarova, tootmisjuht
+372 447 7233
jelena.zibarova@fortum.com

Arendusjuht

Lauri Hänni
+372 5344 1300
lauri.hanni@fortum.com

Klienditeenindus

Fortum Eesti AS

Suur-Jõe 52, Pärnu 80042

+372 447 7222
+372 447 7228
klient.parnu@fortum.com

AVARIITELEFON 24H
+372 447 7222
+372 5666 1616 

Kliendihaldur

Tiina Lillepalu

+372 5695 7099

tiina.lillepalu@fortum.com

 

Müügijuht - liitumine

Hillar Nuut

+372 564 0022

hillar.nuut@fortum.com

 

Soojussõlmede hooldus

Meelis Ilp
+372 5648 4550
meelis.ilp@fortum.com

Võrgujuht

Hannes Puusepp
+372 518 3871
hannes.puusepp@fortum.com

Võrguinsenerid

Velvo Jõger
+372 5640 012
velvo.joger@fortum.com

Margit Peterson
+372 5698 7104
margit.peterson@fortum.com

Martin Kaskla

martin.kaskla@fortum.com

Võrgumeistrid

Meelis Ilp
+372 5648 4550
meelis.ilp@fortum.com

Pavel Tammi
+372 5648 7570
pavel.tammi@fortum.com

Tootmine - koostootmisjaam, katlamajad

Priit-Mihkel Pihu, tootmis- ja jaotusjuht
+372 447 7229
priit-mihkel.pihu@fortum.com

Jelena Zibarova, tootmisjuht
+372 447 7233
jelena.zibarova@fortum.com

Arendusjuht

Lauri Hänni
+372 5344 1300
lauri.hanni@fortum.com